Halı Yıkama Hizmetleri / Yerinde Halı Yıkama

Sakarya Halı YıkamaAdapazarı 54 Halı Yıkama Sakarya'da  faaliyetine başlamış ve faaliyetlerine halen devam etmektedir. Bazıları mevcut sisteme bakar, ne var ki diye sorar. Biz firma olarak, olmayan şeyleri hayal ederiz. Bu felsefeyle yola çıkan firmamız; sizlere yepyeni farklı bir hizmet sunmanın heyecanını yaşıyor. Araştıran, araştırırken gözlemleyen ve müşteri profillerini belirleyip beklentilerine cevap verebilen bir hizmet sunmak tek gayemizdir.

Firmamız halı yıkama sektörünün önde gelen isimlerinden bir tanesidir. Ekibimiz yılların deneyimlerine sahip eğitimli uzman personellerden oluşmaktadır. Titizlikle çalışan, hizmette sınır tanımayan personelimiz, Sakarya Adapazarı bölgesinde adreslerinden araçlarımızla halılarınızı alır, özenle temizlik işlemini gerçekleşir. Güler yüz, dürüstlük ve kaliteli hizmeti temel prensibimizdir. Teslim edilen halıların, 3 gün içerisinde yıkamaya itiraz edilmesi halinde firmamız tekrar yıkamayı garanti eder.

Halılarınız ev ya da işyerlerinizden makbuz karşılığında teslim alınarak numaralandırılır Halı yıkama fabrikamıza gelen halılar cins ve niteliklerine göre sınıflandırılır ve ölçümleri yapılarak fiyat listeleri çıkarılır. Daha sonra toz dolabında toz, kum ve yabancı maddelerden arındırılması sağlanır. Önceden sınıflandırılan halılar ayrı ayrı işleme tabi tutulur.

Sonra özel yumuşatıcılı bitkisel özlü şampuanla otomatik makinede ön ve arkaları dönüşümlü olarak yıkanır. Lekeler % 90 leke çıkarıcı ile giderilmeye çalışılır. Halı içinde oluşan bakteri ve zararlı canlıların yok edilmesi için ilaçlı sudan geçirilerek steril hale getirilir. Bir süre beklemeye alınır. Yıkamaya müteakip santrifüj makine ile 1500 d/d sıkılır. Sıkılan halılar kurutma odasında kurutulmaya bırakılır.  Kurutma işlemi azami 5 saat içinde 0 nemle gerçekleşmektedir. Kuruyan ve Pırıl pırıl olan halılarınız kalite kontrolden geçirildikten sonra süpürülüp yatımına taranır, parfümlenip paketleme makinasında paketlenir. Ardından zaman kaybetmeden evinize servisle teslim edilir.