Halı Yıkama Hizmetleri / Step Halı Hıkama

Ev İşyeri Temizlik FirmalarıStep Halı Yıkama konusunda da oldukça iddialı olan  Adapazarı Profesyonel Halı Yıkama Fabrikası, evlerinizde bulunan step halılarınızı yerinden alır, son teknoloji halı yıkama makinası ile en hijyenik şekilde halınızı temizler ve en kısa süre içerisinde evinize teslim eder. Sakarya'da Step Halı Yıkama konusunda da geniş müşteri kitlesine sahip olan firmamızda, ipek halılarınız da aynı titizlikte yıkanır.

Firmamız halı yıkama sektörünün önde gelen isimlerinden bir tanesidir. Firmamız yılların deneyimlerine sahip eğitimli uzman personellerden oluşmaktadır. titizlik ile çalışan hizmette sınır tanımayan sakarya adapazarı bölgesine müşterilerimizin adreslerinden araçlarımızla halılarınız alınarak özenle step halı yıkama işlemi gerçekleştirildikten sonra yine adrese teslim edilir. Firmamız güler yüz, dürüstlük ve kaliteli hizmeti prensip edinmiştir. Teslim edilen halılarda 3 gün içerisinde yıkamaya itiraz edilmesi halinde firmamız tekrar yıkamayı garanti eder.

Halılarınız ev ya da işyerlerinizden makbuz karşılığında teslim alınarak numaralandırılır Halı yıkama fabrikamıza gelen halılar cins ve niteliklerine göre sınıflandırılır ve ölçümleri yapılarak fiyat listeleri çıkarılır. Daha sonra toz dolabında toz kum ve yabancı maddelerden arındırılması sağlanır. önceden sınıflandırılan halılar ayrı ayrı işleme tabi tutulur.

Sonra özel yumuşatıcılı bitkisel özlü şampuanla otomatik makinede ön ve arkaları dönüşümlü olarak yıkanır. Lekeler % 90 leke çıkarıcı ile giderilmeye çalışılır. Halı içinde oluşan bakteri ve zararlı canlıların yok edilmesi için ilaçlı sudan geçirilerek steril hale getirilir. Bir süre beklemeye alınır. Yıkamaya müteakip santrifüj makine ile 1500 d/d sıkılır. Sıkılan halılar kurutma odasında kurutulmaya bırakılır.  Kurutma işlemi azami 5 saat içinde 0 nemle gerçekleşmektedir. Kuruyan ve Pırıl pırıl olan halılarınız kalite kontrolden geçirildikten sonra süpürülüp yatımına taranır, parfümlenip paketleme makinasında paketlenir. Ardından zaman kaybetmeden evinize servisle teslim edilir.