Sakaryada Halı Yıkama

0264 274 31 31 / 0507 847 87 32

Adapazarı Halı Yıkama

Sakarya’da Halı Yıkama

Sakarya’da halı yıkama firmaları arasında tecrübesiyle öne çıkan Adapazarı Profesyonel Halı Yıkama firması, Sakarya’nın Adapazarı ilçesi başta olmak üzere tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Adapazarı Profesyonel Halı Yıkama Step Halı Yıkama, Yerinde Halı Yıkama konusunda yılların tecrübesini sağlamıştır.

Halı Yıkama Makineleri son derece modern olan Adapazarı Profesyonel Halı Yıkama, halı yıkama konusunda oldukça iddialıdır. İpek halı yıkama, step halı yıkama, makineyle halı yıkama, yerinde halı yıkama, halı yıkama fabrikası başta olmak üzere her halıyı en hijyenik şekilde yıkayıp teslim eden firmamız, Adapazarı Halı Yıkama firmaları arasında da bilinen bir marka olma yolunda adım adımlarla yürümektedir.

Halı yıkama sektöründe misyon ve vizyonundan asla taviz vermeyen ve Sakarya’da halı yıkama firmaları arasında ilk kurulan firmalardan olan Adapazarı Profesyonel Halı Yıkama, modern halı yıkama makineleri ile step ve ipek halılarınızı evinizden alır, en ince ayrıntısına kadar temizler ve evinize teslim eder. Bunun dışında koltuk yıkama, stor perde temizleme, temizlik hizmetlerimizde bulunmaktadır.
 

 

Adapazarı Profesyonel Halı Yıkama Merkezi 

"Temizliğin Adresi"

 1. yorgan yıkama

  Yorgan Yıkama

  Sizlere sunmuş olduğumuz battaniye ve yorgan yıkama hizmeti sayesinde artık tertemiz ve bakterilerden arındırılmış yorgan ve battaniyeleri kullanabileceksiniz.

 2. koltuk yıkama

  Koltuk Yıkama

  İnsan sağlığına uygun anti bakteriyel temizlik ilaçlar kullanarak koltuk, sandalye, oturma gurubu, çekyat, yatak, ve döşemelerinizi özenle bir şekilde temizliğini sağlıyoruz.

 3. kilim yıkama

  Kilim Yıkama

  Kilimler el dokuma gibi narin şekillerde üretildiğinden hassas bir temizliğe ihtiyaç duyarlar. Kilimleriniz temizliğini özen ve hassasiyetle yapıyor ve sizlere teslim ediyoruz.

 4. cami ve okul temizleme

  Cami ve Okul Temizliği

  Cami ve okul temizliğibilhassa önem arz eden toplanma alanları olduğu için çok daha büyük öneme sahiptir. Ekibimiz tam donanımlı olarak tam hijyen sağlamaktadır.